Pratik Göz Alıcı Gece Makyajları ve Parti Makyajları İçin Tüyolar

0 Comment
1 min read
Share

Gece makyajını gündüz makyajından çok farklı olmasını nasıl sağlayabiliriz?

İki şekilde bunu yapabiliriz. Ya gözlere vurgu yapacağız ve yoğunluk katacağız ya da gözleri son derece sade bırakıp dikkati sadece dudaklara çekeceğiz.

En pratik ve modası üzerinden yıllar geçse de geçmeyecek hep trend olarak kalacaktır, bir kırmızı klasiği, Kıpkırmızı dudaklarBakımı iyi yapılmış güzel bir cilt makyajı ve gözlerde sadece toz bej, toz pembe yani nude tonları tercih edebiliriz. Tercihinize göre toz ya da krem farları kullanabilirsiniz. Gece makyajında krem farlar ve koyu dudaklarla son derece fresh bir o kadar da göz alıcı görünebilirsiniz. Tercihinize göre orta kalınlıktan bir eyeliner ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz ama yoğunluğumuz dudaklara vereceksek gözleri sade, gözlere vereceksek dudakları sade bırakıyoruz. Abartılı ve rüküş gözükmeyecek bir gece makyajı için püf noktası budur.

Koyu Gözle, Buğulu ve Simli Pastel Tonlarda Göz Makyajları, Nude Dudaklar

Gözlerinizi daha büyük gösterin

Bu basit numarayı uygulamak için eğer beyaz göz kaleminiz yoksa en yakın zamanda bir tane edinin. Siyah göz kalemi çekmektense gözünüzün iç kısmına çekilen beyaz bir göz kalemi, gözlerinizin olduğundan daha büyük görünmesine yardımcı olacaktır. Deneyin, farkı göreceksiniz.

Özel Tüyo: Kirpik bükücünüzü kullanmadan önce ısıtın

“Kirpiklerinizi bükmeye başlamadan önce bir fön makinası yardımıyla bükücüyu 3-5 saniye boyunca ısıtın.Mantığı saç maşasıyla aynı olan bu yöntem kirpiklerinizin gün boyu kıvrık kalmasını sağlayacak.”

Share