El & Ayak İşlemleri

Manikür & Pedikür ve bakım işlemleri...
antalya-manikur-pedikur

Antalya'nın en çok tercih edilen kuaförü

Manikür & Pedikür ve bakım işlemleri...

Manikür ve pedikür tüm bayanlar için en önemli cilt bakım yöntemleri arasında yer alıyor. Kadınlar cilt bakımı yaptırma konusunda son derece titiz olduklarından her zaman temiz ve bakımlı bir cilde sahip olmak ister. Bu anlamda bizler profesyonel ekibimizle birlikte siz bayanlara eşsiz bir manikür ve pedikür hizmeti sunuyoruz. Eğer el ve ayak bakımı konusunda hassas iseniz kesinlikle güzellik salonumuzu tercih etmelisiniz. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetimiz üst düzeydedir. Pedikür ayak tırnaklarının oje, tırnak bakımı, ayakta bulunan nasırların yumuşatılması, ölü derilerinden temizlenmesi, tırnaklara şekil verilmesi ve ayağın komple yıkanması gibi hizmetlerin tümünü içeren hizmettir. Manikür ve pedikür yaptırmak kan dolaşımını hızlandırır ve stresi azaltır. Tırnak sağlığınızın korunmasına yardımcı olur. Bizler uyguladığımız profesyonel yöntemler sayesinde ayaklarınıza tam bir bakım yaparak rahatlatıyoruz.

Pedikür Nasıl Yapılır?

Ayaklar bayanlar için en narin organlardır. Bu yüzden belirli aralıklarla bakımının yapılması gerekiyor. İlk olarak uzman ekibimizce ayak tırnaklarınız kısaltılır. Ayak tırnakları el tırnaklarına nazaran daha fazla kısaltılır. Bunun sebebi ayakkabı içerisinde zarar görmemesi içindir. Daha sonra tırnaklarınız törpülenir ve dip kısımlarına yumuşatıcı sürülür. Ayağınızın yumuşaması için yaklaşık 5 dakika boyunca ılık suda bekletilir. Sonra tırnak etleriniz titizlikle kesilir. Törpüleme yapılarak tırnaklara şekil verilir. Bu işlemden sonra ayağınıza masa yapılır ve nemlendirilmesi sağlanır. Son olarak ayaklarınız nemden arındırılır ve oje sürülür.

Manikür Nedir?

Manikür el tırnaklarının kesildikten sonra düzeltilmesi, oje sürülmesi, cilalanması, şekil verilmesi tırnak dibindeki kirlerin temizlenmesi ve törpülenmesi işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Bayanlar için en hassas organlardan birisi olan eller oldukça önemlidir. Ellerin yumuşak ve bakımlı görünmesi bayanlar için hassas bir konudur. Bizler uzman ekibimizle birlikte ellerinizin tüm manikür işlemlerini titizlikle yapıyoruz. Manikür konusunda profesyonel bir güzellik salonu arıyorsanız sizi merkezimize bekliyoruz.

Manikür Nasıl Yapılır?

Manikür hizmetimize geçmeden önce, profesyonel kişi ellerini dezenfekte eder ve temiz aletlerle işe başlar. El tırnaklarınızda bulunan oje alkol yardımıyla arındırılır. Elleriniz şampuan, limon, zeytin yağı içeren ılık suda birkaç dakika bekletilir. Böylece el ve tırnaklarınızın yumuşaması sağlanır. Tırnak etlerinizin şekli bozuk bölgeleri tırnak makasıyla kesilir. İsteğinize göre tırnaklarınız kısaltılır. Yuvarlak, kare, oval veya küt şeklinde törpülenerek dip kısımlarına krem sürülür. Törpüleme işlemi bitince, tırnaklar ölü derilerden temizlenir. Ellerinize yumuşaması için nemlendirici krem sürülerek masaj uygulanır. Tırnaklarınızın pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşması için temizleme işleminden sonra oje veya cila sürülerek işlem tamamlanır.

Pedikür Nedir?

Pedikür ayak tırnaklarının oje, tırnak bakımı, ayakta bulunan nasırların yumuşatılması, ölü derilerinden temizlenmesi, tırnaklara şekil verilmesi ve ayağın komple yıkanması gibi hizmetlerin tümünü içeren hizmettir.

Pedikür Ne Demek?

Pedikür, ayak tırnaklarının özel teknik ve gereçlerle güzel görünmesini sağlayan estetik uygulamasıdır.

Pedikür Hangi Durumlarda Yaptırılmalı?

Pedikür temelde ayak tırnaklarına yapılan bakım ve düzeltme uygulamasıdır. Ayak tırnaklarındaki yamukluk, estetik bozukluk durumlarında tercih edilmekle birlikte yalnızca bakım ve daha iyi bir görüntü için de tercih edilebilir.

Pedikür Erkekler İçin De Uygun Mudur?

Pedikür uygulaması bütün yaş grupları ve cinsiyetler için uygun ve gerekli bir uygulamadır.

Adres: Çaybaşı Mah. Ali Çetinkaya Cad. No:122, Muratpaşa/Antalya

Randevu: 0535 870 9590

gelin saçı ve makyajı
mikro kaynak saç