Stil Sahibi Kadınların Yıllardır Değişmeyen Adresi

KUAFÖR ERDAL ÖNAL

Antalya Bayan Kuaför

Kuaför Erdal Önal 2010 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren her geçen gün kendini yenileyerek müşteri memnuniyeti en üst safhalara getirmek için çalışmakta ve hedeflerine doğru kararlılıkla ilerlemektedir.

Sizlerin kendinize ayırabildiğiniz kısıtlı zamanları, salonumuzda rahat ve sıkılmadan geçirmeniz için geçtiğimiz yıllarda salonumuz tadilata girerek büyültülmüş ve 2 katlı hale getirilmiştir. Böylece en yoğun zamanlar da bile rahat ve ferah bir ortamda uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

2010 yılında 4 kişilik bir ekip ile çıktığımız yola şu an hali hazırda 45 kişilik uzman ekibimizle yolumuza devam etmekteyiz. Her başarılı işletmenin arkasında başarılı bir ekip vardır.

AYRI TESETTÜR SALONU
Tesettürlü hanımlar için üst katınımızda özel bölüm ve ekibimiz bulunmaktadır. Gönül rahatlığı ile tüm uygulamalarımızdan faydalanabilir, kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

UYGULAMALARIMIZ
Gelin Başı-Kına-Özel Gün, Boya-Balyaj, Ombre, Kaynak-Çıtçıt, Kesim, Perma, İpek Kirpik, Kalıcı Makyaj, Profesyonel Makyaj, Brezilya Fönü, Keratin Bakım, Kaş Kontur, Manikür-Pedikür, Ağda-Epilasyon . . .

En Güzel Hizmetler İçin

Tek Yapmanız Gereken
Bizi Ziyaret Etmek...

Başarılı Hizmetimizin Sırrı

İşini Seven Başarılı Ekip

Şehrin  merkezinde, 2 katlı salonu ve 45 kişilik uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Stil ve tarz odaklı çalışma prensibi ile mutluluğunuzu hedefleyen uzman ekip