Profesyonel Makyaj İşlemleri

Her çeşit makyaj işlemleri...
antalya-kalici-makyaj

Antalya'nın en çok tercih edilen kuaförü

Profesyonel Makyaj Hizmetleri...

Erdal Önal Kuaför ve Güzellik Salonu olarak siz değerli müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz, Antalya’da özenle bu hizmeti vererek profesyonel makyaj hizmetleri ile sizlerin hizmet vermekteyiz.

Günlük makyajdan gece makyajına, düğün nişan makyajından davet makyajlarına kadar bir çok cilt kapama uygulamamız mevcuttur.

Güzel görünmek, her şeyden önce kişinin kendini iyi hissetmesi için önemli. Sadece estetik olarak değil, psikolojik olarak da kişinin yaşamını şekillendiren bir olgu.

Makyaj ise, her çağda farklı bir tanımı olan güzellik kavramının en önemli parçası. Günümüzde makyaj deyince artık sadece makyaj malzemeleri değil, kalıcı makyaj uygulamaları, profesyonel makyaj, kaş kokteyli, tıbbi kamuflaj, protez tırnak gibi pek çok uygulama akla geliyor.

Profesyonel makyajda her şeyden önce, yüzü boyamak anlamına gelmiyor. Profesyonel makyajın amacı, kusurların üstünü boyayla kapatmak değil; temiz, parlak, ışıltılı, pürüzsüz bir cilt üzerinde, yüzün güzel hatlarını ortaya çıkarmaktır. Dikkatler güzel hatlara çekilerek, kusurlu taraflar arka planda bırakılır.

Kalıcı Makyaj?

Kalıcı makyaj uygulamaları tamamen organik içerikli boyaların, işlem yapılacak olan bölgelere mikro iğneler ile kalıcı olarak yerleştirilmesidir. Tek kullanımlık ve steril mikro iğneler ile yapılan bu işlem sırasında kişi pek bir acı hissetmez.

Kalıcı makyaj işleminin süresi uygulama yapılacak olan bölgeye, kişinin cilt esnekliğine, cildindeki nem oranına göre değişiyor. Bu uygulamanın ciltte ne kadar süre kaldığı da yine kişinin cilt tipi özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Yani aslında kalıcı makyaj uygulamalarının kişiye göre değişen bir kalıcılık süresi var. Çünkü kullanılan boyalar zaman içerisinde deriden atılıyor. İnsan sağlığına herhangi bir zararı olmayan bu boyalar cildin sürekli yenilenmesi ile parçalanarak kayboluyor. Bu sürenin sonunda uygulamanın yenilenmesi, bazı kısımlara ufak rötuşların yapılması uygulamanın devamlılığını sağlamak için önemlidir.

 

Normal cilt makyajları

Bu cilt tipi, yağ ve nem içeriği arasındaki ideal dengeden dolayı ince, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir ve bu nedenle yağlı veya kuru değildir. Derisi normal olan kişilerin gözle görülebilir küçük gözenekleri vardır. Bu nedenle, derileri genellikle berrak görünür ve sık sık lekeler ve lekeler oluşmaz. Bu tip cilt minimal ve yumuşak bir tedaviye ihtiyaç duyar, ancak yine de bakım gerektirir.

 

Kuru cilt makyajları

Kuru cilt lekeli bir görünüme sahiptir ve kolayca pul pul dökülür. Nemi tutamamasının yanı sıra yağ bezlerinin yetersiz serum üretimi nedeniyle kırışıklıklar ve çizgiler ortaya çıkar. Kuru cildin soğuk havalarda sık sık sorunları olur, bu da onu daha da kurutur. Gündüz nemlendirici formunda sürekli koruma ve gece nem bakımından zengin bir krem ​​esastır. Aşırı dökülme durumlarında bile aşırı pul pul dökülmemesi önemlidir, çünkü bu sadece cildi daha da kurutur

 

Yağlı cilt makyajları

Adından da anlaşılacağı gibi, bu tür cilt yüzeyi serumun aşırı salgılanmasından kaynaklanan hafif ila orta derecede yağlıdır. Cildin yüzeyindeki aşırı yağ, ortamdan kir ve tozun yapışmasına neden olur. Yağlı ciltler genellikle siyah noktalara, beyaz noktalara, lekelere ve sivilcelere eğilimlidir. Özellikle sıcak veya nemli havalarda her gün iyice temizlenmesi gerekir.

 

Karma cilt makyajları

Bu en yaygın cilt tipidir. Adından da anlaşılacağı gibi, yüzün belirli bölgelerinin yağlı olduğu ve diğerlerinin kuru olduğu yağlı ve kuru ya da normal cilt kombinasyonudur. Yağlı kısımlar genellikle alın, burun ve çeneden oluşan T-Zone adı verilen merkezi bir panelde bulunur. Kuru bölgeler genellikle yanaklardan, göz ve ağız çevresindeki alanlardan oluşur. Bu gibi durumlarda, yüzün her kısmı cilt tipine göre tedavi edilmelidir.

 

Hassas cilt makyajları

Hassas cilt tahriş, kızarıklık, yanma, dökülme, şişlik ve döküntülerle birçok potansiyel tetikleyiciye tepki verme eğilimindedir. Tahrişin en yaygın nedenleri; kimyasal boyalar ve kokular, sabunlar, bazı çiçek ve baharat yağları, tıraş kremleri, bronzlaşma losyonları veya sprey tansiyonları, sıcaklıktaki değişiklikler, aşırı temizlik veya peeling, ağda, diş açma, tıraştır. Hassas cilde sahip kişiler, gereksiz koku veya boya içeren ürünlerden kaçınmaya çalışmalı ve genellikle tahrişe neden olan ürünleri kullanmaktan kaçınmalıdır.

 

Kaşlar Kalıcı Makyaj

Bu hizmet, tedaviden önceki durum ne olursa olsun, olağanüstü sonuçlar sağladığı bilinmektedir. Müşterilerimiz, güzel, temiz ve özel salonumuzda en üst düzeyde konfor sağlayacağından emin olabilirler. Bu hizmetin benzersiz ihtiyaçlarınız için nasıl kişiselleştirilebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizi arayın.

 

Eyeliner Makyaj

En popüler kozmetik prosedürlerimizden biri olan bu uygulama, sayısız müşterimizi kendi ciltlerinde daha güvenli ve mutlu hissetmelerini sağladı. Ekibimiz tam olarak ne aradığını anlamak ve tam olarak bu sonuçları aldıklarından emin olmak için her müşteri ile yakın işbirliği içinde çalışır. Bu servis hakkında veya diğer servislerden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 

Dudak Kalıcı Makyaj

Yalnızca en son teknolojiyi kullanarak, bu tedavinin beklentilerinizi aşacağını garanti ediyoruz. Bu hizmet özelleştirilebilir nitelikte olup, her müşteri istediği sonuçları ödün vermeden elde edebilir. Bu hizmetle ilgileniyorsanız, deneyimli ekip üyelerimizden birine danışmak için bugün bize ulaşın.

Adres: Çaybaşı Mah. Ali Çetinkaya Cad. No:122, Muratpaşa/Antalya

Randevu: 0535 870 9590

gelin saçı ve makyajı
mikro kaynak saç